Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İlanı Aşk Mesajı - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İlanı Aşk Mesajı

Birisine sevgini ilan etmek birisine karşı beslediğin de o kişiye karşı duygularını dile getirmek istediğin zaman ilanı aşk mesajı göndermek ona duygularını ifade etmenin ona karşı beslediğin hislerini ifade etmenin en güzel yanı bence. Sevgi o kadar güçlü bir şey ki.

O güzel duyguyu hissettiğin zaman aşk sevgi gibi duygular insanı güçlü tutar. Ve karşında ki kişiye karşı da o duyguları dile getirmek ona olan hisleri açıklamak istersin. İşte o zaman da o güzel ilanı aşk mesajı yollayarak yada göndererek ona olan hislerimizi açıklarız. Birisini sevmek birisine karşı kendinden fazla sevmek değer vermek herkesin isteyeceği bir şey. Çünkü sevgi insanı güçlü kılar sevgi demek değer vermekdir. Zaten birisini sevmek illa karşılık bekleyeceğin bir durum değildir. Birisini gerçekten sevdiğin zaman karşılık beklemezsin karşılık istemezsin. Onun haberi olmasa dahi yada senin sevdiğinden haberi olmasa bile onu sessiz ve sedasız seversin. O kişiye olan aşkını sevgini içinde yaşarsın. İşte sevgi böyle bir şey.Ancak yine de ona olan duyguları dile getirmek isteriz.

İşte o zaman araya da ilanı aşk mesajı girer. Çünkü ilanı aşk etmek demek o kişiyi ne kadar çok sevdiğini o kişinin senin için ne kadar önemli olduğunu o kişiyi sevmek demek seni ne kadar mutlu hissettirdiğini gösterir. Birisini sevmek sevilmek aşk gibi duyguyu yaşamak istemek güzel bir durum.İlanı Aşk Mesajı - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Haziran 2024 8 Haziran 2024 — 00:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben Gaziantep liyim aşçı ve kebapciyim ciddi seviyeli eğitimli elit bir hanfendiyle tanışmak istiyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar