Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Paris’te Evlenmek İstiyorum - 34 İstanbul, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Paris’te Evlenmek İstiyorum

Herkesin evliliğe dair bazı hayalleri olmuştur tabi kimisi bu hayalleri gerçek olmuştur kimisinin de istediği gibi bir evlilik olmamıştır.Ama sonuç ne olursa olsun herkesin genç iken kurduğu bir evlilik hayali vardır. Benim de aslında bu şekilde bir evlilik hayalim olduğu için ve artık evlilik düşünen bir bayan olduğum için Paris’te evlenmek istiyorum ilanını buraya açmak istedim.

Neden Paris diye sorarsanız aslında benim çocukluğumdan beri hem merak ettiğim gitmek istediğim tek yer. O kadar romantik o kadar güzel sevgi aşk dolu bir yer ki ben burada paris’te evlenmek istiyorum bunun için de hem de evlilik düşündüğümden dolayı artık bu şekilde bir ilan açmak istedim. Sonuçta insan bir kez hayallerini gerçekleştirme fırsatı buluyor ve bende artık evlilik düşünen bir bayan olduğum için bu şekilde hayalimde ki evliliği de anlatmak ve eğer olursa bu şekilde evlenmek istiyorum. Her genç kız gibi benim de evliliğe dair hayallerim düşüncelerim var. Benim kisi orada yaşamak değil Paris de o güzel yer de evlilik teklifi almak aşık olduğum sevdiğim kişi ile orada bir kaç gün geçirmek ömrüm hayatım için güzel bir anı olsun ileride çocuklarımıza anlatacağımız güzel bir anı olsun diye düşündüğümden dolayı bu şekilde bir hayalim var. Ben bekar İstanbul da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü düşünmedim hem de karşıma doğru insan çıkmadı. Ailem ile birlikte yaşıyorum çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım.Dürüst saygılı samimi bakımlı kendine özenen bir bayanım.

Yaşım 29 bekar bir bayanım. Benim için maddiyatın yada nerede yaşadığının bir önemi yok. Dürüst saygılı kibar anlayışlı evliliğin ne demek olduğunu bilen evlenmek isteyen evlenmiş ayrılmış yada bekar olan bir bey arıyorum. Yaşı 29-37 arası olan benim hayallerimi evliliğe dair hayallerimi yerine getirebilecek karşısında ki kişiyi mutlu edebilecek yanında olduğum zaman mutlu huzurlu güvende olabileceğim ciddi bir evlilik düşünüyorum bu şekilde düşünen ilgilenen ve paris’te evlenmek istiyorum ilanıma cevap verecek beylerin cevaplarını beklerim.Paris’te Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Mayıs 2024 12 Mayıs 2024 — 05:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar