Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanı Vermek İstiyorum - 13 Bitlis, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanı Vermek İstiyorum

Merhaba öncelikle ilk defa bir siteye bir ilan açıyorum. Öncelikle kusurlarım unuttuklarım olursa özür dilerim. Daha önce hiç ilan açmadım. Bir arkadaşıma ben de arkadaş ilanı vermek istiyorum dedim ve bana bu siteyi önerdi. Seviyeli dürüst gizlilik içinde kalacağı bir yer olan bu sitede ilk defa ilanımı oluşturuyorum.

Yaşım 45 daha öce bir evliklik yaptım ve bu evliliğimden iki çocuğum var hepsi kendine ait bir düzen aile kurdular. İlk evliliğim eşim vefat etti ve çocuklarım evlenene büyüyüp kendini kurtarana kadar evlenmeyi düşünmedim. Şimdi hepsi evlendi ve kendine ait bir yuvası ailesi var. Emekliyim, Kendime ait bir evim var.Bitlis’de yaşıyorum. Bakımlı güzel hoş bir bayanım. Kendime bakmayı bu yaştan sonra gezmeyi hak ettiğimi düşünerek yeni yerler görmeyi gezmeyi severim.Hayat üç bölümdür.Dünyanın değişeceğini sandığın,değişmeyeceğini anladığın ve seni değiştirdiğine emin olduğun. Hayat beni değiştirdi. Çok şey gördüm erken yaşta dul kaldım ve insanlar eşin ölse de çocukların olsa da dul deyince hiç iyi gözle bakmıyorlar. Ama çocuklarıma laf getirmeden onları yetişitirdim. Her şeye rağmen hayata kötü insanlara rağmen ayakta durdum. Sırf onlara inat bir yerlere gelmeyi başarabildim. Aslında yaşadıklarımdan sonra ve hayatta gördüğüm şeyler den sonra evlenmeyi düşünmüyordum. Çünkü insanlardan nefret tiksinir olmuştum. Ama çocuklar gittikten sonra evde yalnız kalınca daha fazla tekliğe yalnızlığa katlanamadım. Ve arkadaşıma sorarak arkadaş ilanı vermek istiyorum deyince çok yadırgamadı ve haklı olduğumu kendime göre sebeplerim olduğunu anladı. Ben artık hayatımda hiç bir şeyi düşünmeden yaşamak hiç bir şeyi umursamdan hayatıma bakmak istiyorum.Benim evleneceğim kişi ile aşk sevgi yaşayacağıma inanmıyorum ama tatlı dilli kibar, kadına nazik davranan belli bir eğitim görmüş kadına nazik kibar davranacak bir bey arıyorum. Maddi bir beklentim yok ve yaşadığım şehirden de uzaklaşmak istemem en azından şu anlık öyle bir düşüncem yok. Ama ileriye doğru ne olur bilemem.Yaşı 43-50 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir benim gibi.

Ama çocukları da olabilir ama evlenmiş en azından kendi ayakları üstünde duracak bir yaşa gelmiş olmasını isterim. Hayat iki kişiliktir. Ben kibar nerede ne konuşulması gerektiğini bilen kibar bir bayanım. Aradığım erkek beyde o şekilde olmasını kadına kadın gibi davranabilmesini bilen belli bir saygı güven mantık çevresinde hayatımızı birleştirebileceğimiz bir arkadaş ilanı vermek istiyorum erkek arıyorum.



Arkadaş İlanı Vermek İstiyorum - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Nisan 2024 5 Nisan 2024 — 07:09
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba kocaeliden yazıyorum
    adım kenan
    yaşım 39 gizlilik ve dürüstlük içinde görusebilecegim bayan arkadaş arıyorum iletişim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar