Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

kameralı sohbet - 04 Ağrı, Bayan - Arkadaş Arıyorum

kameralı sohbet

Merhaba ben Rana. Öncelikle ilanım kameralı sohbet ilanı değildir bunu ilanıma başlamadan önce belirtmek istiyorum. Bana mesaj gönderirken kameralı sohbet niyetinde olanlar olur ise boşuna yazmasınlar yanıt vermeyi planlamıyorum. Bunun için özelikle kameralı sohbet ilanı değildir demeyen ilanlara yazmalarını öneririm. Uyarılarım ardından Ağrı Patnos ilçesinde yaşayan 34 yaşında dul bir bayanım. Ailem ile yaşıyorum ve aynı zamanda çalışıp aile akonomisine katkıda bulunmaya çalışıyorum Bu nedenle fazla sosyalleşecek vaktim olmuyor. Tüm zamanım işim ile artan zamanım da ailem ile geçiyor. Aslında fazla sosyal bir bayan da sayılmam. Bu nedenle bir evlilik ilanı yazmak bana çok daha makul geldi hayatımın bu döneminde. Bunu da değinmeden geçmemek gerek ki o da ilanımı yazma nedenim dürüst bir bey ile tanışarak hayatımı birleştirmek istemem yani evlilik amaçlı bir ilan. Bu nedenle ciddi niyeti olmayanlar mesaj göndermezler ise sevinirim.

Aradığım bey 34 ile 40 yaş arasında olabilir. Benim gibi dul olabilir, hiç evlenmemiş olabilir ya da çocuk sahibi de olabilir. Evliliği maddi ve manevi olarak kafasına koymuş biri olmalı. Yani hem maddi hem de manevi olarak evliliğe hazır olmalı. Fiziksel ya da dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Kendine özen gösteren her eş adayı ilanıma mesaj gönderebilir. Benim için asıl belirleyici kriter eş adayımın ne kadar dürüst olduğu, ne kadar dürüst bir yaşantısı olduğu ve bayanlara karşı nasıl davranılacağını iyi bilmesi. Yazmama gerek yok sanırım ilanımda kriterlerime uymayanlar ya da farklı amaçlarda olanların mesajlarına cevap vermeyeceğim.kameralı sohbet - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Haziran 2024 16 Haziran 2024 — 03:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. merhaba ağrı merkezde yaşıyorum sizinle görüşmek istiyorum yaş 26 boy 180 kilo 70 ietişim

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar