Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ciddi Arkadaş Ara - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ciddi Arkadaş Ara

Merhabalar öncelikle buraya ilan açmayı uzun zamandır düşünüyordum ama bir türlü kendimle tartışmaktan bir türlü cesaret edemedim. Ancak cesaretimi toplayıp bende bir ilan açıp bırakmak ve şansımı denemek istedim. İlanımı da ciddi arkadaş ara olarak açmak bana çok mantıklı geldi.

Öncellikle 28 yaşında bekar hiç evlenmemiş bir bayan olarak kendime uygun bir eş bulamadığım için bir türlü evlenmeyi düşünmedim. Çünkü biraz seçici bir bayanım ve herkese kolay kolay ısınamıyorum ve güvenemiyorum. Bu nedenden dolayı kendime uygun birisini bulmak ve hayatımı ona o kişiye adayacağım bir bey bulmakta zorlanıyorum. Ama insanlar o kadar yapmacık olmuş ki bu benim elimde olan bir şey değil. Evlenebileceğin hayatını o kişiye adayacağım kişiyi bulmak istersin ama karşına çıkanlar ya yalan konuşur yada dürüst sana karşı samimi olmaz ve sen o kişiden soğursun durum böyle de olunca bu yaşıma kadar bir türlü bulmadım açıkçası. Bu nedenle burada kendi şansımı denemek ve ciddi arkadaş ara istediğim için bu ilanı oluşturuyorum. Biraz kendimden bahsedeyim bakımlı kendine özenen saygılı, sıcak kanlı, samimi, dürüst bir bayanım. Nerede nasıl davranılması gerektiğini bilen yaşından olgun bir bayanım. Çalışıyorum. Ailem ile birlikte Antalya’da yaşıyorum. Ailem ile birlikte vakit geçirmeyi evde olmayı severim boş vakitlerimde. Onların mutluluğu benim mutluluğum oluyor. Çünkü her zaman ailem benim yanımda oldu ve ben bu durumda onlara çok düşkün evcimen bir bayanım. Ciddi evlenmeyi düşünen kendine güvenen bir bayanım.

Bir beyde aradığım özellikler dürüst olmalı, bana ve aileme karşı saygılı olmalı, samimi olmasını isterim. Kötü bir alışkanlığı olmasını ve gece hayatı olmasını istemem. Ailesi ile mutlu olan eşine saygılı olan kararlarımıza saygı duyabileceğimiz bir ömür boyu hayatı birlikte paylaşabileceğimiz birbirimizi anlayarak konuşarak bir arkadaş dost olmak benim için önemlidir. Bu yüzden bir bey yazdığında bu özellikleri göz önünde bulunduracağım. Kibar, anlayışlı, nazik bir bey olmasını isterim. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Ciddi arkadaş ara benim gibi evlenmeyi düşünen beylerin yazmasını isterim. Yaşı 28-35 yaş arası olması ve evlenememiş veya evlenmiş ayrılmış olabilir. Ama çocuğu olmazsa sevinirim. Çocuk sevmediğimden değil bu güzel önemli kutsal duyguyu kendim yaşamak isterim o nedenden dolayı.Ciddi Arkadaş Ara - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Mart 2024 11 Mart 2024 — 14:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar