Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Özbek Arkadaş Sitesi - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Özbek Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Özbekistan da yaşayan yalnız yaşayan bir bayanım. Aslen türkiye de yaşıyordum. Ailem de halen orada yaşıyor. Ancak ben daha önce bir evlilik yapmıştım ve buraya Özbek e yerleşmiştik. Eski eşim Özbekli idi. Ancak daha sonra anlaşamadık ve boşandık. Ve bende alıştığım bu yerde yaşamaya devam ettim.Bu nedenden dolayı Özbek arkadaş sitesi bakıyordum.

Ve bu arkadaşlık sitesinde karşıma bu diğer Özbek arkadaş sitesi ilanları çıktı ve bu nedenden dolayı bende bir şansımı denemek istedim. Yaşım 45 bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir bayanım. Daha önceki evliliğimden bir çocuğum var ve oda büyüdü kendine ait bir düzen yuva kurdu. Bende artık yalnız kaldım. Ve bu nedenden dolayı hayatımı birleştirebileceğim dürüst saygılı bir beyle tanışmak ve evlenmek gibi bir niyetim var. Dürüst, saygılı, samimi, bir bayanım. Bakımlı ve kendine özenen bir bayanım.Pek sosyal bir bayan değilim. Ve çalışıyorum boş vakitlerimde de evimde dinlenerek vakit geçirerek zamanımı değerlendiriyorum. Bu nedenden dolayı pek sosyal bir bayan olmadığımı söyleyebilirim. Daha çok evinde olmasını seven bir bayanım. Ben bu hayatta bir daha güvenmek ve bir kez daha şansımı denemek istiyorum. Bu sebepten ötürü benim gibi hayatını birleştirmeyi düşünen ikinci bir şans arayan beylerin cevaplarını bekleyeceğim.

Evlendikten sonra Özbekistan da yaşamak isterse burada kalmak isterim. Ancak istemedi o zaman Türkiye ye geri dönebilirim. Maddi amaçlar için burada değilim bunu da belirtmek isterim. Ve bu gibi amaçlar için yazan veya teklif eden kişilere de kesinlikle cevap vermem. Bu konu da katıyımdır. Benim maddi durumum iyi ben sadece mutluluk huzur yanında güven duyduğum hayatımı paylaşabileceğim bir bey arıyorum. Yaşı 45-55 arası olabilir. Dürüst, bakımlı, saygılı, kibar, nazik bir bey olması benim için önemli. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile ilgilenen bir bey arıyorum.Kötü bir alışkanlığı olmasını ve gece hayatı olmasını istemem. Evlendikten sonra da çalışmak isterim ki evime aileme destek olmak isterim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir benim gibi. Evlilik düşünen ciddi düşünen beylerin Özbek arkadaş sitesi cevaplarını bekliyor olacağım.Özbek Arkadaş Sitesi - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Mayıs 2024 14 Mayıs 2024 — 23:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Türkiye liyim Ahmet ben Taşkent teyim iş için buradayım istersen watsap.

  2. İstanbulda. Yaşıyorum 57 yaşındayım. Düzgün aklı başında. 40,yaş. Üstü. aklı. Başında bir. Bayan arıyorum

  3. Selam bende turkiyeden geldim ozbekistanda yanliz yaşıyorum yalansız güvenebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar