Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık ilanları - Hızlı İlanlar - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık ilanları

Arkadaşlık ilanları alt kategorimizde siz de kolayca ve hızlıca arkadaşlık ilanınızı bırakabilir, diğer hızlı ilanlara ulaşabilir ve diğer ilan sahiplerinin ilanlarını yanıtlayabilirsiniz. Hızlı ilanlar sizlerden gelen profiller ile alakalı olmayan ilan kalıbındaki yorumlarınızı bırakabileceğiniz alt kategorilerden oluşmaktadır. Sizinle aynı alt kategori ile ilgilenen tüm ziyaretçilerin hızlı ilanlarına tek sayfadan ulaşabilir, yanıtlar vererek iletişim kurabilir ya da kendi hızlı ilanlarınızı oluşturabilirsiniz.

Sitemiz genelindeki tüm sayfalarda olduğu gibi Arkadaşlık ilanları alt kategorisinde de site genel kuralları geçerli olup bu kurallara aykırı içerikler barındıran ilanlar onaylanmaz ya da genel denetleme ve şikayetler esnasında hemen yayından kaldırılırlar. Daha uzun süre yayında kalan ve daha fazla ziyaretçiye erişerek onlar ile etkileşim kurmanıza olanak sağlamak için site kurallarına uygun ilanlar ya da ilan yanıtları içerikleri oluşturmaya dikkat ediniz. Bu kurallar bütünü site geneli site geneli seviyeyi sabit tumanın yanında ilan ya da yanıt sahibine de maximum faydayı sağlayacak içerik özellikleri olarak sunulmuştur. Bunlardan bir kaçı için;

  • Kötüye kullanımı mümkün olabilecek özel kimlik bilgilerinin kullanımı yasaktır: Unutulmamalıdır ki Arkadaşlık İlan Sitesi ziyaretçi odaklı bir sitedir ve paylaştığınız bilgiler diğer ziyaretçiler tarafından da görüntülenebilmektedir.
  • Argo, küfür vs kullanımı yasaktır: Site geneli seviyeli bir yorum sistemi için bu gibi içerikler yasaktır. Sosyal hayatta da kabul görmeyen bu gibi söylemlerdir ve bir içerik barındırıcısı olarak Arkadaşlık İlan Sitesi bu konuda içerik gönderici kullanıcısını uyarmakla yükümlüdür, kanuni sonuçları vardır.
  • Kişi kurum ya da kuruluşları hedef alan söylemler: Bu gibi söylemler site içeriğimiz ile alakasız olmasına ek olarak bir önceki madde de belirtildiği üzere yazan kişiyi bağlayıcı kanuni sonuçları vardır.

gibi bir kaç kuralımızı açıklayarak alt kategorilere dahil etmeye çalıştık. Özellikle hızlı ilanlar alt kategorilerinde zaman zaman farklı kuralları gerekçeleri ile kategori açıklamalarına ekleme gereği duyuyoruz. Kurallar sayfasını hiç okumadan çok fazla sayıda gelen ilan içeriğini daha yayına açmadan bu gibi bilgi eksiklikleri nedeniyle silmek zorunda kalıyoruz. Unutlulmamalıdır ki bu kurallar bütünü herşeyden önce sizin faydanıza olacak olacak metinlerdir. Lütfen kurallar sayfamızı zaman zaman ziyaret ederek neler var ne şekilde güncellenmiş bir dakikanızı ayırarak okuyunuz.

Diğer yandan hızlı ilanlar kategorimiz yeni eklenen yine ziyaretçilerimizin tüm işlevlerinden kısıtlamasız olarak yararlanabilecekleri bir yeni site işlevi olarak sizlere sunulmaktadır. Profil alanlarında görmeye alışık olmadığınız açıklamalar bu kategori altında yer alacak ve yorum yolu ile bir kaç cümlelik ilanlarınızı burada oluşturabileceksiniz. Diğer profil kategorilerine oluşturacağınız profil ile alakasız kısa ilan kalıbındaki yorumlar gelen şikayetler nedeni ile artık onaylanmayacaktır. Hızlı ilanlar alt kategorileri sizlerden gelen yorum ve öneriler kapsamında farklı başlıklar ile ortak ilgi noktaları oluşturacak şekilde sürekli güncellenecektir. Ayrıca standart profil sahipleri de bu alanda kendi ilgi alanları kapsamında diledikleri gibi hızlı ilan oluşturabilecekler ya da ilanları yanıtlayabileceklerdir.Arkadaşlık ilanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Nisan 2024 30 Nisan 2024 — 04:56
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar