Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

üye olmadan arkadaş bul - 05 Amasya, Bayan - Arkadaş Arıyorum

üye olmadan arkadaş bul

Ben melda öncelikle ilk defa bir üye olmadan arkadaş bul ilanı ekliyorum. Arkadaşlık profili oluşturmak için düşünürken bu siteye rastladım ve üye olmadan ilan ekleyebilmek bana çok ilginç geldi ve bir üye olmadan arkadaş bul ilanı ekleyerek şansımı denemek istedim. Diğer üye olmadan arkadaş bul ilanlarına da biraz baktıktan sonra aklımda kaldığınca kendime göre ilanımı oluşturmaya çalışacağım. Eksiklerim olursa yorumlayarak sorarsanız zevkle yanıtlarım sorularınızı. Ancak ilanımda göremediğinz konular olursa sevinirim.

İsmim melda Amasya Gümüşhacıköy ilçesinde yaşıyorum. 28 yaşında dul bir bayanım ve ilk evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bu ilanı oluşturma amacım ciddi dürüst bir bey ile tanışarak hayatımı birleştirmek, evlenmek istememdir. Yani ilanımı ekleme amacım ciddi ve ciddi niyetli olmayanların yazmamalarını rica ediyorum. Ayrıca ayrılığımdan bu yana çalışan kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım ve hayata karşı kendim mücadele vererek hep kendi ayaklarım üzerinde durdum.

Aradığım bey 28 ile 35 yaş arasında olabilir. Dul olabilir, dul çocuk sahibi olabilir ya da hiç evlenmemiş beyler de olabilir. Ancak benim ilk tercihim benim gibi dul çocuk sahibi olmayan beylerden yana olacaktır. Hayat karşısında aynı tecrübeleri yaşadığım bir bey ile çok daha kolay anlaşabileceğimi düşünüyorum. Maddi çıkar amacım yok her evlilik düşünen bey gibi ailesini geçindirebilecek her bey diğer kriterlerimi de karşılıyorsa benim için ideal maddi şartları sağlayan beydir. En önemli kriterim karşımdaki beyin ne kadar dürüst olduğu ve ne kadar dürüst bir yaşantısı olduğudur. Ayrıca ilk evliliğimde yaşadığım kötü tecrübeleri yeniden yaşamamak için karşımdaki beyin bayanlara olan nezaketi, ilk yaklaşımı ve kibarlığı da benim için çok önemli. Fiziksel bir özellik ya da dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Benim için önemli olan karşımdaki beyin iç güzelliği yani kalp güzelliğidir.

Son olarak kriterlerime uymayanlar, başka amaçlar için yazanlar yani ciddi niyetli olmayanlar ve ne olduğunu anlamadığım tek kelimelik yorumlar yazanlara cevap vermemeyi düşünüyorum. Şimdiden bunu da belirtmek istedim ki boşa zaman harcamayın ya da bu uyarıya rağmen boşa zaman harcamak isteyenler olursa benim yapabileceğim bir şey yok. Yorumlarınızı bekliyorum. Her bir yorumu dikkat ve titizlikle okuyup değerlendireceğime emin olabilirsiniz.üye olmadan arkadaş bul - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Mart 2024 22 Mart 2024 — 00:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar