Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Arkadaş Bulma Sitesi - 27 Gaziantep, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Arkadaş Bulma Sitesi

İyi günler arkadaşlık sitelerine bakmak girmek yada katılmak yada arkadaş bulmak herkesin düşüncesi olan ve günlük hayatımızda baktığımız bir durum haline geldi. Ve bende bu düşünceyle kendime uygun bir kolay arkadaş bulma sitesi aradığım için bu ilanı açmak istedim.

Yaşım 27 bekar bir bayanım. Daha önce evlilik filan yapmadım. Düşünmedim de çünkü doğru kişi karşıma çıkmadı. Bu nedenden dolayı da kendime uygun bir arkadaşlık sitesi arar iken nette kolay arkadaş bulma sitesi diye bakar iken bu arkadaşlık sitesi karşıma çıktı. Bunun için de buraya ilan açmak mantıklı gözüktü. Dürüst, saygılı, samimi bir bayanım. Gaziantep de yaşıyorum. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Çalışan bir bayanım. Hem kendi ihtiyaçlarımı gideriyorum hem de aileme destek oluyorum. Ne kadar ihtiyacımız olmasa da benim için iyi ve güzel bir durum. Çünkü en azından biraz olsun ailem destek olmak beni oldukça mutlu ve huzurlu hissettiriyor. Pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok ailem ile birlikte vakit geçirmesini seven ailem ile birlikte olmasını seven bir bayanım. Yukarı da dediğim gibi artık herkes bekar olsun daha önce evlilik yapmış ayrılmış olsun veya arkadaş aramak için olsun yada evlilik için olsun artık arkadaşlık siteleri bu yüzden çok kullanılıyor. Ben de bu düşünceyle kendime arkadaş bulmak sohbet edeceğim konuşacağım tanışacağım arkadaş bulmak için bu ilanı açmak istedim.

Amacı benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak biraz olsun hayatın normal yaşantısından uzaklaşmak isteyen yeni insanlarla tanışıp arkadaşlık kurmak isteyen bekar veya dul olabilir. Bayan veya erkek arkadaşların ve yaşı 27-38 arası olan amacı sadece seviyeli bir arkadaşlık kurmak ve sohbet etmek isteyen ve kendine kolay arkadaş bulma sitesi arayan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim.Kolay Arkadaş Bulma Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Nisan 2024 26 Nisan 2024 — 14:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar