Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Samsun - 55 Samsun, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Samsun

Artık herkes arkadaş sitelerine bakıyor ve buralarda yada buna benzer arkadaşlık sitelerinde vakit geçiriyor. Bende bu nedenden dolayı arkadaş sitesi Samsun ilanlarına veya arkadaşlık sitelerine baktım. Ve uzun bir arayıştan sonra bir çok site buldum ancak kendime uygun benim gibi düşünen birisini bulamadım. Ve bu nedenden dolayı ben kendim bir ilan açmaya karar verdim.

Biraz size kendimi açıklayayım. Neden bir arkadaş sitesi Samsun arkadaşlık sitesi aradığımı yada neden buraya ilan açmak istediğimi açıklamak isterim. Yaşım 33 bekar bir bayanım. Samsun’da yalnız yaşıyorum. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Çok şükür bu durumuma da öyle maddi bir zorluk sıkıntı çekmiyorum. Daha önce kısa süreli bir evlilik yaptım ancak anlaşamadığımız yüzünden boşandık. Bu nedenle Samsun’a geldim ve burada yaşamaya başladım. Hem çalışıyorum hem de yalnız yaşayan bir bayan olarak oldukça iyi gidiyorum. En azından ben bu şekilde düşünüyorum. Buraya yada kendime bir arkadaşlık sitesi bakmak istememin yada buraya ilan açma sebebim ise kendime göre bir arkadaş edinmek için ve sohbet etmek için burada bulunmaktayım. Eğer tanışıp uyum sağlayabildikten sonra ve anlaşabildikten sonra gerçekten ciddi düşünürsek hayatıma arkadaş evleneceğim doğru insanı bulabilmeyi umut ediyorum burada. Zaten bu yüzden açtım bunu düşünerek bu ilanı. Dürüst, saygılı, samimi, ailesine düşkün ailesine kıymet değer veren bir bayanım. Ve ailesi ile vakit geçirmesini çok severim. Ancak bir türlü ne kadar istersem isteyeyim sıcak bir yuvam olamadı. Bu nedenle bunun özlemini çekiyorum. Herkes ister sıcak bir yuva ve sıcak bir aile ortamı ve bende istediğimden dolayı buraya bu arkadaşlık sitesine ilan açmak bana hayatımın bu döneminde çok mantıklı geldi.

Bir beyde aradığım özelikler. Yaşı 33-40 arası olabilir. Yaşadığı yer önemli değil. Ancak ciddi kararlar almaya başladığımız zaman veya anlaşıp uyum sağlayabildikten sonra birbirimizin hayatlarını anladığımız da ve evlilik kararı verdiğimiz zaman Samsun’da yaşamak isterim. Eğer evleneceğim kişiye de uyarsa bunları ayrıntıları konuşuruz burada uzun uzun yazmaya gerek yok bence. Dürüst, kibar, nazik eşini ailesine sahip çıkabilecek, ailesine kıymet değer veren, ailesi ile vakit geçirmeyi ve onların mutluluğunu önemseyen bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sıkıntı değil. Ancak dürüst olmasını açık sözlü olmasını isterim. Arkadaş sitesi Samsun ilanımla ilgilenen ciddi düşünecek beyleri beklerim.Arkadaş Sitesi Samsun - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Mart 2024 8 Mart 2024 — 12:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar