Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Polonyada Evlenmek İstiyorum - Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Polonyada Evlenmek İstiyorum

İyi günler ben Polonya da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak daha sonra anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte Polonya da yaşıyor. Eski eşim ile birlikte gelmiştik buraya Polonya ya ancak ayrılınca o Türkiye ye döndü ben ise burada bir düzenim var diye dönmek istemedim.Ve tekrar Polonyada evlenmek istiyorum bunun için de bu ilanı açmak istedim.

Biraz size kendimi anlatayım. Türkiye Antalya da yaşıyordum. Evlenince buraya geldim bazı nedenlerden dolayı ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve ben burada bir düzen kurduğumdan dolayı da tekrar dönmeyi düşünmedim. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenmesini seven kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Kibar anlayışlı bakımlı ailesine özenen bir beyim. Yaşım 45 bekarım. Ben tekrar evlilik düşündüğümden dolayı çünkü yalnız başına olmuyor insan kendisini anlayan derdini paylaşabileceği dinleyebileceği bir arkadaşa yada hayatını ortak geçirebileceği bir bayana ihtiyaç duyuyor işte bunun için de bende Polonyada evlenmek istiyorum ilanını bu ücretsiz arkadaşlık sitesine açmak istedim.

Ben beni anlayan dinleyen yanında mutlu olabileceğim huzurlu olabileceğim sevebileceğim bir ömür boyu yanımda olacak hayatımda ki bayandan tek isteğim yanında huzur ve mutluluk bulabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Eğer bulursam Polonya da yaşamak istiyorum zaten bunun için Polonyada evlenmek istiyorum ilanını açmak istedim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Bana yazacak bayanlar evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir ilgilenen evine ailesine düşkün yaşı 40-45 arası olan bayanların cevaplarını beklerim.Polonyada Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Mayıs 2024 13 Mayıs 2024 — 10:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar