Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Ücretsiz - 16 Bursa, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Ücretsiz

Merhabalar ben Bursa da Cengiz yaşım 45 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ciddi olgun yaşını başını almış bir beyim. Daha önce bir kaç arkadaşlık sitesinde bulundum ancak pek bana göre değildi. Yada istediğim tarzda yada aradığım tarzda olmadığı için vazgeçtim. Ben daha çok evlilik ilanı ücretsiz ilan açabileceğim hem arkadaş edinmek istediğimden dolayı hem de hayatımı birleştirmek istediğimden dolayı kendi kriterlerime uygun bir arkadaşlık sitesi bakıyordum.

Ve bir kaç denemeden sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve bana gayet uygun geldi. En azından isteğime uygun yada beklentilerime uygun bir site olduğunu düşündüm çünkü benim istediğimde evlilik ilanı ücretsiz ilan açabileceğim yada için de buna benzer ilanların olduğu bir site düşünüyordum ve tam olarak istediğim tarzda bir site buldum. Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmaya karar verdim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrılalı 6 sene oldu. Malesef bazen tanıdığınızı sandığınız kişiyi tanıyamıyorsunuz. Ben evine ailesine eşine çocuklarına bağlı sadık bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün sahip çıkan dürüst kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim. Bursa da yaşıyorum. Kendime ait bir evim ve iş yerim var çok şükür maddi konuda herhangi bir sıkıntım yok. Daha önce ki evliliğimden bir çocuğum var annesi ile birlikte kalıyor. Tabi o kadar küçük değil ancak tüm ihtiyaçlarını ben karşılıyorum ve oldukça düşkünüm çocuğuma evlense kendine ait bir yuva kursa da her zaman arkasında olacağım.

Ben ciddi düşünen tekrar evlenmeyi düşünen bekar bir beyim. Benim gibi evlenmeyi düşünen daha önce evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bursa da yaşamak isteyen evine ailesine bağlı sadık saygılı dürüst bir bayan arkadaş arıyorum.Önce arkadaşlık birbirimizi tanımak ve sonra ciddi bir ilişki düşünüyorum. Yaşı 39-45 arası olan evlilik ilanı ücretsiz ilanlara bakan ve benim gibi evlenmeyi düşünen ciddi bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Evlilik İlanı Ücretsiz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Şubat 2024 1 Şubat 2024 — 01:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar